GARANTÁLTAN EZ A VB EDDIGI LEGJOBB MÉMJE

Érdekességek, 2018. 07. 02.

Mi lesz abból, ha keresztezzük Kylian Mbappé argentinok elleni sprintjét Neymar Szerbia elleni röhejes bukfencezésével?

A vb fair play díja: Cristiano Ronaldo segítette le a sérült Cavanit

2-1 lett az Uruguay–Portugália nyolcaddöntő végeredménye, a mérkőzésen 14 percig volt csak egyenlő az állás, az uruguayiak kétszer is Edinson Cavani góljával jutottak vezetéshez.

Iniesta lemondta a válogatottságot a vb-kiesés után

Oroszország meglepetésre kiejtette a nyolcaddöntőben Spanyolországot, a tizenegyesekkel kieső spanyolok meccse után pedig Andrés Iniesta bejelentette, hogy lemondja a válogatottságot.

Spanyolország könnyek között – így fogadták Ramosék a búcsút

Mint ismert, a 2010-es világbajnok spanyolok kiestek az oroszországi viadal nyolcaddöntőjében, mivel tizenegyespárbajban kikaptak a házigazdától.